شامپو ضد شپش آنتی لایس هگور HEGOR
HEGOR–ANTI-LICE-SHAMPOO4-500×500

شامپو ضد شپش آنتی لایس هگور HEGOR

1,330,000 ریال

در انبار موجود نمی باشد

دسته:
  • توضیحات
  • اطلاعات بیشتر
  • نظرات (0)

توضیحات محصول

شپش یک نوع انگل است که مجبور است در کنار انسان زندگی کند. در خارج از بدن انسان طول عمر شپش بالغ حدود ۱۰ روز و عمر تخم آن حدود ۳ هفته است. شپش سر، حدود ۲ میلی متر طول دارد و بیضی شکل بوده و به رنگ زرد مایل به کرم است. این بیماری به شدت واگیردار است و لذا به سرعت به دیگر اعضای خانواده و دوستان کودک مبتلا سرایت می کند (لزوم معاینه سریع کودک و خانواده). دقت کنید که شستشو و جوشاندن لباس و ملحفه بیمار بسیار مهم است.

چگونه تخم شپش را تشخيص دهيم؟

تخم هاي سفيد بسيار كوچك (رشك) معمولادر فاصله كمتر از يك تا ۴سانتي متر از محل رويش مو از پوست سر، در حالي كه يك طرفه به تار مو چسبده اند قابل رويت است. تخم شپش از پوسته هاي معمولي چسبيده به مو كاملامتفاوت است؛ به طوري كه پوسته ها به شكل نامنظم و پراكنده در تمام سر ملاحظه مي شود و براحتي قابل جدا شدن از موهاست، حال آن كه تخم شپش بيشتر در موهاي نواحي پشت سر و گوش به صورت يك طرفه و منظم در حالي كه به سختي به موها چسبده اند فقط در قسمت هاي اوليه موها (محل رويش تا ۴ سانتي متر اول مو) ديده مي شوند. نكته ديگر آن كه جنين زنده يا تخم شپش اگر بين ناخن ها فشرده شوند، صداي تق را ايجاد مي كند كه اين بيانگر تخم زنده و شپش زنده تخم گذار در سر مي باشد. از سوي ديگر معمولاتخم ها توسط شپش در روز اول در ابتدايي ترين قسمت مو (نزديك به پوست سر) گذاشته و با گذشت روزها به همراه رشد مو از پوست سر فاصله گرفته و در نهايت بعد از ۷ تا ۱۰ روز در فاصله ۱ تا ۴ سانتي متري از پوست سر از تخم خارج مي شوند به همين علت درمان شپش سر با شامپو و محلول ضد شپش مي بايست حداقل ۲ بار به فاصله ۷ تا ۱۰ روز انجام شود، زيرا تخم شپش به دليل ماده سيماني يا پوسته اي كه در آن قرار گرفته به انواع درمان ها مقاوم است.

 

چگونه بيماري به ديگران منتقل مي شود؟

تماس مستقيم موهاي سر و تماس دست هاي آلوده فرد مبتلابا موها و سر فرد سالم، استفاده از شانه، برس، بالشت يا زير سري، گيره سر، كلاه يا وسائل شخصي فرد مبتلا. كه اتفاقا دلايل ذكر شده مي تواند بيانگر علت شيوع بيماري در كودكان دبستاني باشد.

 

کدبهداشت: ۱۲۲۸۱۸۴۰۲۴

ویژگی های شامپوضدشپش هگور:

 

درمان قطعی پدیکولوزیس
این محصول عاری از خطر است.درترکیب این محصول هیچگونه مواد حشره کش یا پارابن بکارنرفته است
غیر سمی و بدون عطر است.
از نظر بالینی به عنوان درمان خط اول تست شده و به خوبی توسط کودکان قابل تحمل می باشد.

 

ترکیب شامپوضدشپش هگور:

دی فتوترین (۲۳/۰ %)  از بین برنده قطعی شپش

نتیجه:

درمان قطعی شپش و جداسازی کامل تخم شپش ، از بین برنده خارش ناشی از شپش بلافاصله بعد از شستشو .

 

روش استفاده :

 

۱ – قبل از شروع به استفاده از شامپوآنتی لایس هگور این یک نکته مهم است که موهای تمام اعضای خانواده رابصورت کامل بررسی کنید…ترجیحا در نور روز. استفاده از یک شانه بادندانه کوچک برای بررسی مو  به منظور اجتناب از دوباره آلوده شدن افراددردوره درمان بیماری مفیداست.

۲ – سپس مقداری ازشامپویااسپری ضدشپش هگوررابه ناحیه ریشه موهاآغشته  وخوب به آهستگی ماساژ دهید.

نکته  :

شامپو بمدت ۱۵ دقیقه بایدروی موهابماند این یک نکته کلیدی برای یک درمان موفق وحیاتی است.

۴ – بوسیله آب گرم موهاراشستشودهید؛سپس ازیک شامپومعمولی جهت شستشواستفاده نمائیدو دوباره بامقداری ازشامپوضدشپش عمل راتکرارکنید

۵ – سررابه صورت مرطوب به ۴ قسمت توسط کلیپس تقسیم نموده وثابت نمایید .

۶ – بایک شانه دندانه درشت موهاراازقسمت ریشه بسمت ساقه شانه کنید

– پس ازهربارتمیز کردن هرقسمت برای جلوگیری از دوباره آلوده شدن شانه راتمیزنمائید.قسمتهای دیگرسررانیزبهمین روال شانه نمائید. میانگین شانه کردن با توجه به طول مو

متفاوت است: موی بلند +/- دقیقه ۳۰-۳۵، مو متوسط طولانی ۲۵-۳۰ دقیقه، موهای کوتاه ۱۵-۲۰ دقیقه

۷ – در صورت لزوم پس از۷ روزدوباره درمان راتکرارنمائید

 

موارد احتیاط:

از تماس شامپو با چشم ها و مخاط دهان و بینی جلوگیری کنید. در صورت تماس فورا محل را با آب فراوان شستشو دهید. جهت جلوگیری از ابتلای مجدد، توصیه می شود سایر افراد خانواده نیز به طور همزمان از این شامپو استفاده نمایند و کلیه لباس ها (کلاه ، روسری، شلوار، ملحفه و . . . ) با آبی که حداقل دمای آن ۶۰ درجه سانتی گراد است ، شستشو داده شوند.

وزن :

۱۵۰ میلی لیتر

توصیه هگور:

اگر سرفرزندشمادارای خارش است با دقت موهای او رابررسی کنید. حضور حشرات خاکستری کوچک در قاعده مو و لکه های سفید بیضی شکل نشان می دهد که کودک شما دارای شپش است.

اطلاعات بیشتر

وزن 0.15 kg

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “شامپو ضد شپش آنتی لایس هگور HEGOR”