راهنمای خرید

1- نحوه انتخاب محصول در فروشگاه

شما  کاربر و یا مشتری عزیز می توانید با استفاده از ابزار جستجوی سایت و انتخاب محصولات در هر یک از دسته بندی های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط  فیلتر یا جستجوی حرفه ای محصولات ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و بررسی نمایید. این کار به شما کمک خواهد کرد  مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای مد نظر شما دارند.
پس از انتخاب یا بررسی محصول خود ، می توانید این محصولات  را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه  و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید.اعتبار قیمت محصولات :


هزینه سفارشات مشتریانی که محصولات خود را ثبت و شماره سفارش دریافت کرده اند تغییر نمی کند مگر در مواردی که جمع نهایی مبلغ شامل تخفیفاتی شود. قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر و نهایی مي‌باشد.
2- نحوه سفارش محصول و اضافه به سبد خرید

 پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید اضافه به سبد و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش چهار مرحله ای نهایی شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید تایید نهایی سفارش ، سفارش شما در فروشگاهشفاکده ثبت شده و یک پیش فاکتور الکترونیکی به آدرس پست الکترونیکی شما و یک توضیحات از سفارش شما به شما پیامک خواهد شد .

 


3 نحوه تحویل کالا و  پرداخت وجه سفارش


سفارشات بعد از حداقل  24 ساعت کاری و حداکثر 72 ساعت کاری ارسال می شود (برخی از سفارشات شما در فیلد انتخاب زمان ارسال کالا زمان متفاوتی دارند که با انتخاب آن با شرایط موافقت کرده اید) .4-میزان مالیات بر ارزش افزوده (VAT):

در حال حاضر، هیچ هزینه اضافی و یا مالیاتی علاوه بر هزینه کالا برای کلیه کالاهای اصلی سفارش داده شده تعلق نمی گیرد و مشتری تنها بهای کالای خریداری شده را بدون مالیات پرداخت می نماید.